ترافیک سنگین در برخی محورها/ از طریق تلفن ۱۴۱ از وضعیت جاده‌ها مطلع شوید

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه معمولا قبل از بارش برف، عملیات نمک‌پاشی در سطح جاده‌ها انجام می‌شود، گفت: با اقداماتی که انجام شده، محور مسدودی نداشتیم، اما به دلیل اینکه در برخی محورهای شمالی سطح محورها لغزنده بود، حرکت به کندی انجام می‌شد.

به گزارش سرویس اجتماعی دلیل؛غلام‌عباس بهرامی‌نیا درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور توضیح داد: بارش‌ها از دیروز بعدازظهر آغاز شده و اوج بارش‌ها از دیشب در استان‌های جنوب و جنوب غرب کشور، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، چهارمحال و ایلام بود و دیشب هم برخی از محورهای شمالی زنجان و آذربایجان شرقی و غربی، بارش باران داشتیم و حتی در بعضی از مسیرهای روستایی ما عملیات برف‌روبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه معمولا قبل از بارش برف، عملیات نمک‌پاشی در سطح جاده‌ها انجام می‌شود، گفت: با اقداماتی که انجام شده، محور مسدودی نداشتیم،  اما به دلیل اینکه در محورهای شمالی سطح محورها لغزنده بوده، ترافیک جاری بود اما در برخی از محورها، حرکت به کندی انجام می‌شد، از جمله آزادراه پردیس و محور قدیم‌ تهران-بومهن که پرترافیک بودند.

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه خوشبختانه محور شریانی اصلی یا فرعی مسدودشده نداشتیم، اظهار کرد: در بعضی از محورهای روستایی به‌صورت مقطعی و کوتاه، مسدود شده بود اما اکنون همه محورها باز است و با توجه به اینکه شدت بارش‌ها هم در این مناطق روبه کاهش است، مشکل خاصی وجود ندارد.

بهرامی‌نیا با بیان اینکه ترافیک در محورهای شمالی سنگین است، گفت: در آن نواحی بارش برف و باران به‌صورت پراکنده وجود دارد و سطح محور لغزنده است، اما محورها باز است و مشکلی برای تردد نداریم. با وجود این توصیه می‌شود اگر ترددها غیرضروری است، تا زمانی که شرایط عادی نشده، ترددی انجام نشود و در صورت نیاز به تردد هم از طریق تلفن ۱۴۱، از آخرین وضعیت محوری که قصد تردد دارند، آگاهی پیدا کنند که مشکلی در طول مسیر برایشان ایجاد نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck