جزئیات انتقال نمازگزاران عید فطر به مصلی تهران اعلام شد

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: عمده‌ترین عملیات انتقال نمازگزاران عزیز در صبح عید سعید فطر بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خواهد بود.

به گزارش سرویس استان های دلیل ؛مهدی علیزاده سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: طوری برنامه ریزی شده که از تمامی نقاط پایتخت برای عزیمت نمازگزاران و شهروندان عزیز به مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اقدام کنیم و علاوه بر خطوط تندرو، بخش خصوصی و مینی بوس ها، سرویس‌های دربستی نیز در این خدمات رایگان مشارکت فعال داشته باشند.

علیزاده با اشاره به آغاز خدمات‌رسانی از ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد تاکید کرد: در طول برگزاری مراسم و بازگشت کامل نمازگزاران و شهروندان عزیز با افتخار ناوگان اتوبوسرانی تهران در کنار شهروندان عزیز خواهد بود.

وی با اشاره به انتقال نمازگزاران از ۲۴ نقطه مبدا و میدان در سطح پایتخت، مسیر‌های مهم و اصلی این خدمات‌رسانی را بدین شرح اعلام کرد: خیابان شهید بهشتی_ خیابان شهید علی اکبری_ خیابان شهید مطهری_ خیابان میرعماد_ خیابان پاکستان_ هویزه_ خرمشهر_ بزرگراه شهید همت_ بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر مسیر‌های منتهی به مصلی امام خمینی (ره) و همچنین تمامی مساجد و حسینیه‌هایی که در مسیر خدمت رسانی قرار دارند.

وی همچنین از خدمات رسانی رایگان به شهروندان عزیز شهرری از طریق سامانه شش اتوبوس‌های تندرو در جنوب پایتخت خبر داد و گفت؛ از آنجا که در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرری نیز نماز عید سعید فطر اقامه انجام خواهد شد با هماهنگی‌های صورت گرفته از مسیر‌های مختلف منتهی به حرم، کار انتقال نمازگزاران عزیز در جنوب پایتخت انجام می‌شود.

گفتنی است؛ خودرو‌های امدادی برای پشتیبانی فنی ناوگان پیش بینی شده و عمده‌ترین عملیات انتقال نمازگزاران عزیز در صبح عید سعید فطر بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck