رونالدو رسما به النصر پیوست

باشگاه النصر عربستان اعلام کرد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی را با قراردادی دو و نیم ساله به خدمت گرفته است.

به گزارش سرویس ورزشی دلیل ؛ چیزی که در ابتدا عجیب و رویا به نظر می‌رسید، تحقق پیدا کرده است. کریستیانو رونالدو با عقد قراردادی ۲ فصل و نیمه راهی النصر شد.

روزنامه مارکا اسپانیا که به عنوان یکی از نخستین رسانه‌ها خبر پیوستن رونالدو به النصر را اعلام کرده بود، در گزارشی به تشریح این انتقال پرداخته است که در زیر می‌خوانیم:

قرارداد النصر با کریستیانو رونالدو رسمی شد. به گزارش مارکا، این بازیکن پرتغالی پیش از این قرارداد خود را با سعودی‌ها امضا کرده است.

بنا بر اطلاعات مارکا، زمینه‌های توافق میان کریستیانو رونالدو و النصر در نوامبر گذشته و در اواسط جام جهانی آغاز شد و اکنون انعقاد این قرارداد یک واقعیت است و النصر مهم‌ترین امضای تاریخ خود را رسمی کرد.

کریس رونالدو به النصر پیوست

اولین خبر درباره دریافت پیشنهاد وسوسه انگیز تیمی از عربستان برای کریستیانو رونالدو، در ۲۳ نوامبر منتشر شد. جام جهانی تازه شروع شده بود و رابطه بین CR۷ و یونایتد از قبل قطع شده بود.

این پرتغالی به دنبال یک مقصد جدید بود و آنجا بود که پیشنهادی از عربستان به دست او رسید. قرارداد سرگیجه‌آور ۲۰۰ میلیون یورویی، او را به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل می‌کند و او این بار پیشنهاد بزرگ عربستان را می‌پذیرد، چیزی که تابستان گذشته رد کرده بود.

این بازیکن در هفته‌های اخیر به این موضوع فکر می‌کرده است، اما در نهایت آن را پذیرفت و آنطور که مارکا مطلع شده است، او ۲ فصل و نیم به پروژه تیم عربستانی کمک می‌کند و به ازای هر فصل، مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو دریافت می‌کند.

این فوتبالیست به همراه نمایندگان این باشگاه راهی ریاض شد. کریستیانو این یکشنبه یا دوشنبه قرارداد رسمی خود را امضا می‌کند. ماجراجویی عربستانی کریستیانو رونالدو در آستانه شروع شدن است.

کریس رونالدو به النصر پیوست

کریستیانو رونالدو پس از پیوستن به النصر

“من برای تجربه جدید در یک لیگ متفاوت و یک کشور متفاوت هیجان زده هستم، چشم اندازی که النصر دارد بسیار الهام بخش است. من بسیار هیجان زده هستم که به همبازیان جدیدم بپیوندم و به تیم کمک کنم تا موفقیت‌های بیشتری کسب کند.”

پست مشترک رونالدو و باشگاه النصر

“این بیش از تاریخسازی است. این قراردادی است که نه تنها الهام بخش باشگاه ما برای دستیابی به موفقیت های بزرگتر است، بلکه الهام بخش لیگ ما، ملت ما و نسل‌های آینده ماست. کمک به پسران و دخترانی که بتوانند بهترین خود باشند.
رونالدو به خانه جدید خود خوش آمدید!”

پست مشترک رونالدو و باشگاه النصر

خداحافظ آقای لیگ قهرمانان اروپا؛
پست جالب و نمادین صفحه رسمی لیگ قهرمانان اروپا پس از خروج فوق ستاره پرتغالی از اروپا

رونالدو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck