شربیانی:تربیت و آموزش و ایجاد جبهه ی رسانه ای مردمی لازمه شرایط امروز جامعه است

صبح امروز رئیس شورای اسلامی شهرستان ری و عضو شورای شهر تهران به همراه اعضای کارگروه رسانه شهرستان ری از دفاتر خبرگزاری ها و رسانه های فعال شهرستان ری بازدید کرد

به گزارش سرویس استان های دلیل ؛جعفر شربیانی عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران و رئیس شورای اسلامی شهرستان ری به همراه اعضای کارگروه رسانه شورای شهرستان از دفاتر خبرگزاری ایرنا ، فارس ، تسنیم و گروه رسانه ای شمیم مدیا بازدید نمودند.

در این بازدیدها که ۴ ساعت به طول انجامید ، رئیس شورای اسلامی شهرستان ری ضمن عرض خدا قوت به مدیران و خبرنگاران این دفاتر اظهار داشت : به پیشنهاد اعضای کارگروه رسانه شورای اسلامی شهرستان ری مقرر شد با اصحاب رسانه دیداری داشته باشیم و از زحماتی که در عرصه خبر کشیده می‌شود قدردانی نماییم.

جعفر شربیانی افزود : برخی اذعان می کنند که فضای مجازی از دست نیروهای داخلی خارج شده است و نمی‌توان هدایت نمود اما بنده این را قبول ندارم و به نظرم کسانی که در حوزه خبر و فضای مجازی کار می‌کنند توانستند که مأمن خبری مطمئنی برای مردم ایجاد نمایند.

وی گفت : باید در حوزه خبر نیت خودمان را به منویات مقام معظم رهبری که اصول را به صورت شفاف بیان کردند و فضا را آشکار نمودند نزدیک نماییم.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر رعایت انصاف و عدالت در ارائه خبر بیان نمود : اگر نقدی به مسئولی در هر جایگاهی داریم باید منصفانه و عادلانه و بر مدار حقوق مردم باشد و حتی در نقد مسئولانی که در گذشته مسئولیتی داشتند نیز باید جانب انصاف رعایت شود.

وی با اشاره به اینکه مطالبه گری حق مردم و رسانه‌ها است اظهار کرد : باید مسئولان در برابر نقدها تاب آوری داشته باشند چه منصفانه و چه غیر منصفانه چرا که حق اصلی و اساسی با مردم است و رسانه‌ها هم صدای مردم هستند و ما وظیفه داریم ضمن توجه به تک تک انتقادات و نظرات آنها را بپذیریم و خودمان را به آنها پاسخگو بدانیم.

وی از تشکیل کارگروه مشورتی جوانان شورای اسلامی شهرستان ری خبر داد و گفت : با توجه به اینکه هدف اصلی تشکیل کارگروه رسانه رصد مطالبات مردم جهت پیگیری بهتر بود و خوشبختانه آثار خوبی را دیدم که در همین راستا کارگروه مشورتی جوانان را نیز جهت پیگیری هر چه بهتر مطالبات جوانان تشکیل دادیم و انشاالله بزودی کارگروه بانوان را نیز تشکیل خواهیم داد.

وی با بیان اینکه رسانه قسمتی از فرآیند و مکانیزم مطالبه گری و پیگیری می‌باشد گفت : خوشحالم که در شهرستان ری قشر جوان با ایده‌های جذاب هلدینگ‌های رسانه‌ای راه اندازی کردند و مطالبات به حق مردم این شهرستان را پیگیری و اطلاع رسانی می نمایند.

شربیانی در پایان با تاکید بر لزوم ورود رسانه‌ها به بحث آموزش افزود : بحث آموزش را باید رسانه‌ها به طور جد دنبال نمایند تا بتوان جوانان علاقمند به این حوزه را آموزش داده و یک جبهه رسانه‌ای مردمی و مبتنی بر چهارچوب های انقلاب و نظام را تشکیل داد و این موضوع یکی از نیازهای امروز جامعه است.

منبع انعکاس ری
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck