صدور هشدار نارنجی برای شهر تهران

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان مدیریت بحران شهر تهران از صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای امروز و فردا خبر داد و گفت: دما برای فردا احتمالاً تا منفی چهار خواهد رسید.

به گزارش سرویس استان های دلیل ؛پدرام قودجانی با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی برای شهر تهران در روز جاری و فردا گفت: از بعد از ظهر امروز و صبح فردا شاهد بارش برف در سطح شهر تهران خواهیم بود که بیشتر با رویکرد مناطق شمالی شهر تهران است.

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان مدیریت بحران شهر تهران خاطرنشان کرد: پیش از این، هشداری که صادر شده بود، سطح زرد بود اما با توجه به رصدهای انجام شده، سطح این هشدار از زرد به نارنجی تغییر پیدا کرد.

وی با بیان اینکه در ارتفاعات لغزندگی سطوح، کولاک همراه با کاهش دید را خواهیم داشت، گفت: از شهروندان می‌خواهیم تجهیزات مناسب سفر را همراه داشته باشند و در مصرف سوخت مدیریت لازم را اعمال کنند.

قودجانی خاطرنشان کرد: در حوزه شهرداری تهران و ستاد برف‌ روبی و حوزه‌های خدمات شهری این هشدار اعلام شده تا مشکلی نداشته باشیم.

رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان مدیریت بحران شهر تهران عنوان کرد: پیش بینی باد شدیدی برای این دور روز نداریم و بیشترین پدیده، برودت دما است و برای فردا احتمالاً تا منفی چهار خواهد رسید.

منبع خبرگزاری مهر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck