محصولات فیات راهی ایران می شود

معروف‌ترین محصول خودروسازی فیات در راه ایران است و قرار است تا این خودروساز ایتالیایی از طریق شرکت پارسیان موتور دو خودرو پرفروش این شرکت را وارد کشور کند.

به گزارش سرویس اقتصادی دلیل ؛محصولات وارداتی فیات به زودی وارد ایران می‌شوند گفتنی است که بر اساس لایجه بودجه، در سال آینده دولت دومیلیارد دلار برای خودروهای وارداتی بودجه اختصاص داده است.

همچنین وزارت صمت اعلام کرده است که اولین محموله خودروهای وارداتی ایتالیایی با نشان فیات در راه ایران هستند. بر اساس این گزارش شرکت پارسیان موتور در اولین محموله وارداتی فیات، مدل های ۵۰۰ و تیپو را به ایران خواهد آورد.

سخنگوی وزارت صمت در گفت و گوی اخیر خود در رسانه‌ها اعلام کرده است که به زودی محصولات وارداتی فیات ایتالیا به بازار ایران می‌آیند. حال بررسی های اسب بخار نشان می دهد که پارسیان موتور متولی واردات خودروهای سواری فیات است.

در حال حاضر این شرکت ون‌های مختلف این خودروساز ایتالیایی را به بازار ایران عرضه می‌کند و مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش ون‌های باری، مسافری و امدادی دوکاتو را دارد.

حال این شرکت خصوصی می‌خواهد تا در بحث واردات خودرو با دو مدل سواری فیات ۵۰۰ و فیات تیپو حضور خود را در بازار پر رنگ‌تر کند. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که اولین محموله وارداتی فیات شامل این دو مدل بوده و طی روزهای آتی به گمرک ایران می‌رسد.

فیات ۵۰۰ معروف‌ترین محصول این خودروساز ایتالیایی است و فروش بالایی را در کلاس هاچ بک‌های کوچک شهری در بازار جهانی دارد. حال قرار است تا با بازگشایی واردات خودرو، دوباره این محصول ایتالیایی و با اصالت با په جاده های کشور بگذارد.

فیات تیپو هم که در بازار جهانی در جایگاه سدان، هاچ بک و استیشن واگن اقتصادی قرار دارد، می‌خواهد تا در گام نخست با نمونه سدان توسط پارسیان موتور به ایران وارد شود. این خودرو فروش خوبی را در بازار کشورهای مختلف دارد و در برخی کشورها نسخه‌های هیبریدی و دیزلی آن هم عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=9RRuEFv-Li5PTVTxCdPX9lrQ-rHy-2Up_l-aU8MA1Ck